Hakkında

Aydın ÖZTÜRK Kimdir?

Aydın ÖZTÜRK 1989 yılında İstanbul / Eminönü semtinde dünyaya gelmiştir… Küçükçekmece/İstanbul’da ikâmet etmektedir. İlkokul hayatı Söğütlüçeşme İlköğretim Okulu’nda geçmiştir. Burada 8 yıllık eğitim ve öğretim hayatını tamamlayan Aydın ÖZTÜRK lise tercihi olarak İsmet Aktar Endüstri Meslek Lisesini seçmiş ve lise hayatına başlamıştır.

Mesleki Gelişim ve Üniversite Hayatı

Aydın ÖZTÜRK bu okulda İklimlendirme ve Soğutma bölümüne geçmiş ve 3 yılda liseyi bitirerek yüksek puanda üniversite tercihine doğru yol almıştır. Öğrenim hayatına geçiş konusunda Aydın ÖZTÜRK İstanbul Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulunu kazanmış ve iş hayatına ara vererek üniversite hayatına başlamıştır… Şu anda Anadolu Üniversitesi AÖF İşletme Bölümünde 3. sınıfta okumaktadır.

İletişim

Aydın ÖZTÜRK ile iletişim kurabileceğiniz bilgiler aşağıda yer almaktadır…

E-Mail: admin[et]aydinozturk[nokta]org

Projeleri

Web Dünyasında Büyük Adımlar…

Aydın ÖZTÜRK web dünyasında büyük adımlara imza atmış bir çok çalışma ve projelere katkıda bulunmuştur. Webtasarım, hosting, google seo, seo, oto müzik, forum, blog ve e-ticaret sistemlerinin optimizasyonunda, hazır sistem dediğimiz CMS grubunda olan WordPress konusunda uzmanlaşmış ve tüm bilgisini ve geliştirmesini bu sisteme odaklı yapmıştır.

Büyük projelerde yer alan ve tasarım, içerik ve kurulumda tamamen uğraşan, gelişimleri ve içerikleri ile de kısa sürede Türkiye’de adından bahsettiren web sitelerinin kurulumunu, optimizasyonunu ve tasarım geliştirmesini tamamlamıştır… Bu büyük projeler aşağıda listelenmiş ve web adresi, kullanıcı ve sahip bilgisi hakkında bilgi verilmiştir.

  • Kaya Oto Müzik – Oto Müzik Ses Sistemleri ürün satışı, araç yapımı ve yapılan araçlara ait kelime optimizasyonu.
  • Haha Sport – Canlı Futbol takibi yapabileceğiniz, futbol hakkında yayınlar ile 1 haftada günlük 100.000 üstü giriş.
  • Fragman İzle – En güncel dizilerin fragmanlarının yer aldığı sitede günlük 60 kişiden 600 e varan ziyaretçi.
  • Sinan Yorulmaz – WordPress tema optimizasyonu işlemini adım adım yürüttüğü web adresi.
  • Cam Balkon Keyfi – Cam Balkon hizmeti veren bir web adresinin Full website kurulumu ve SEO Optimizasyonu.
  • Sanalzade – Site içi SEO Optimizasyonu yapılarak 400 günlük girişten 2500 üzerinde günlük giriş gözlemlemiştir.
  • ŞebekeNet – SEO Danışmanı olarak hizmet verilen web adresinde “WebMaster” kelimesinde çalışma – [1.Sayfa]

ve bir çok sitelere özgün içerik gönderimi, site tanıtımı, kullanıcı bilgileri, optimizasyon yönetmeliği, hata ve sorun düzeltme gibi bilgi vermiştir.

Konusunda ilerleme amaçlı insanlara yardım etmeyi çok seven Aydın ÖZTÜRK, WebMaster forumlarında yüzlerce kişiye karşılıksız yardım etmiştir. En çok tanınan webmaster forumlarından WMAracı ve Fuub gibi sitelerde çok kişiye yol göstermiş ve önemli ölçüde saygınlık kazanmıştır. Ayrıca Türkiye’nin tanınmış SEO Uzmanlarından biri olan Seo Hocası olan Kaan Gülten’e ait yardım sayfası için kurulan ve SEO Soruları sorulan bir blog adresinde 100 üzerinde kişiye yardım etmiştir.

Aydın ÖZTÜRK ün hayattaki en büyük projesi bu konuda yardımlaşma, dayanışma ve birlikte başarma olmuştur ve bu amacını başarmıştır…

Seo Danışmanı

Seo Danışmanı ve Danışmanlık Hizmeti

Arama Motoru Optimizasyonu hakkında (SEO) danışmanlık hizmeti veren Aydın ÖZTÜRK, çok büyük projelerin yürütülmesinde büyük ölçüde adımlar atmış ve %99 derecesinde bir başarı sağlamıştır. Bu işe yardımlaşma ile başlayan Aydın ÖZTÜRK uzun bir süre sonra üniversite ile okul giderlerini, yaş itibari ile de geleceğini kontrol altına alabilmek için çalışmalara başlamıştır.

Sosyal Medya ve Tarayıcılar

SEO Nedir?

Seo kelime itibari ile Search Engine Optimization yani Arama Motoru Optimizasyonu anlamına gelmektedir. Burada Google, Bing, Yandex gibi arama motorlarına web sitelerini uyumlu hâle getirerek üst sıralara çıkartarak ziyaretçi, müşteri kazanma yoludur diyebiliriz. Bu işlemin 200 üzerinde algoritma, güncelleme, hata bulma ve düzenleme, site yönlendirme gibi bir çok çeşidi vardır.

SEO Uzmanının yapması gereken optimizasyonu tamamlaması ve en iyi şekilde web adreslerini kullanıcılara sunması gerekmektedir. Web sitelerinin tamamen sıralamasını etkileyecek faktörlerini incelemekte, sorun ile karşılaşıldığında problemi hemen çözümleyip onarımı tamamlaması gerekmektedir.

Freelance Hizmet – WebMaster / Seo Uzmanı

Bu konuda ileri derecede bilgiye sahip olan Aydın ÖZTÜRK SEO konusunda kendini geliştirmekte ve tüm güncellemeleri takip etmektedir. Seo danışmanı olarak iş alımına başlamış ve ilk müşterileri için web sitelerinin optimizasyonu, tasarımı ve güncellemesi konusunda bilgilendirme ve raporlama konusunda ilerleme yapmaya başlamıştır. Yaklaşık 30 müşteride tamamen %100 memnuniyet kazanan Aydın ÖZTÜRK işine bağlılığından dolayı bir çok müşterisinden de takdir almıştır.

Yetenekler

SEO
99%
E-Ticaret SEO
90%
Stratejik Planlama
85%
Arama Motoru Teknolojileri
95%
Web Analytics
90%
Google AdWords
60%
Google WebMaster Tools
99%
Google Analytics
85%
Growth Hacking
70%

WebMaster ve SEO Uzmanlığı

2 yıllık üniversite hayatı bittikten sonra Aydın ÖZTÜRK bu konuda kendini sürekli geliştirmek istediğinden web tasarım ve kodlama teknolojileri(html, php, css) ile de ilgilenmeye başlamıştır. HTML ve CSS konusunda kendini kısa sürede geliştiren Aydın ÖZTÜRK tamamen kullanıcılara, kişi ve zevklerine, tasarım ve kod düzenlemesine büyük ölçüde ayak uydurmuş ve kullanıcılara sunulabilecek en iyi web sistemini geliştirmiş ve bu konuda %100 memnuniyette geri dönüş kazanarak büyük ölçüde saygınlık kazanmıştır. Türkiye’de ismi yeni duyulmaya başlayan, güçlü web şirketlerinden biri olan ve İnternet Bilişim ve Reklam Hizmetleri veren bir firmada işe başlamış, 8 aylık çalışmadan sonra ulaşım ile ilgili problem yaşadığından ayrılmak zorunda kalmıştır.

Şu anda WEBTURES firmasında Head of SEO Operation olarak görev almaktadır.

oto müzik

konteyner